Kontakty aseksualne

No i masz, dopiero po z górą roku od przeprowadzki z serwera blog.pl zorientowałem się, że nie ma tu żadnych danych kontaktowych. Nie, żeby możliwości było jakoś szczególnie dużo. Skype’a używam tylko wtedy, gdy dzwonię do koleżanek z Lądą. Gadu-Gadu i innych komunikatorów nie używam, ponieważ jest to najbardziej nonsensownie stracony czas, jaki można sobie wyobrazić. Po trzech godzinach klikania nagle okazuje się, że nic z tego nie wynika a czas już iść spać. Zatem GG również dla mnie umarło.

Za to kilka razy w tygodniu sprawdzam mejla, na którego nawet coś czasem przychodzi nie zatrzymane przez filtry antyspamowe (chylę czoła przed Yahoo!, ma chyba najsilniejsze antyspamy w necie). A zatem jeżeli odczuwasz dogłębną i niemożliwą do pokonania chęć napisania do mnie, proszę bardzo: gay_ld(at)yahoo.com.

Niestety na WordPress.com nie można dokleić formularza do dodawania e-maila do subskrypcji powiadomień o co ważniejszych notkach. Jeżeli chcesz je otrzymywać, znajdź zielony prostokąt na moim blogu archiwalnym: gejowski.blog.pl (lewy margines, na samym dole).