Nachalna propaganda homoseksualizmu

Abiekt wrzucił info o dość starym programie TVN Style. Pomijając tytuł, który zdecydowanie można uznać za naciągnięty do ostatka, obejrzałem ten produkt z dużą przyjemnością.

Tak profesjonalnej i maksymalnie zamerykanizowanej propagandy gejowskiej nie widziałem już dawno. W programie tym zastosowano wszystkie możliwe chwyty scenariuszowe, operatorskie i narracyjne jakie można sobie wyobrazić. Jest posągowy, wiekowy autorytet w postaci Stefanii Grodzieńskiej. Jest trendowa do granic możliwości i uwielbiana przez kobiety również za swoją tuszę i niedoskonałość Dorota Wellman – jako autorytet typu „znanego i lubianego”. Jest oczywiście również perfekcyjnie dopasowana ścieżka dźwiękowa, w odpowiednich momentach manipulująca uczuciami i nastrojem widza. Perfecto!

„Samo mięcho” jest już nieco zużyte i nie do końca nowatorskie, czyli jak zwykle Tomasz i Marcin. Jednak ze względu na postać Raczka uważam, że jest to w polskich warunkach najlepszy możliwy program do obejrzenia przez matki i ojców młodych gejów. Niczego innego oglądać nie muszą: jest tu i o pedalstwie, i o miłości ale i o głównej obawie rodziców: że mój 20-letni syn gej zostanie uwiedziony przez starego pedała, takiego w okolicach 35 lat.

No daj Boże wszystkim takie uwiedzenie.

Klikamy tutaj: Taka miłość się nie zdarza

Tagi: , , ,

Komentarzy 7 to “Nachalna propaganda homoseksualizmu”

 1. Azazel Says:

  W naszym ponurym, zacofanym społeczeństwie każda informacja, że geje nie uganiają się wymalowani, na wysokich obcasach, z pianą na ustach za niewinnymi 12-latkami, tylko są często zwyczajnymi ludźmi, spragnionymi uczucia i zrozumienia, już zostaje uznana za „propagowanie”.
  Najbardziej do „propagowania” przyczynili się zresztą działacze niesławnej pamięci LPR – gadali o homoseksualizmie znacznie więcej i częściej niż niejeden gej.
  A Tomasz Raczek zrobił rzeczywiście dużo dobrej roboty, właśnie jako znany i lubiany 🙂

  Polubienie

 2. mik Says:

  Jednak można się czasem z Tobą zgodzić , tego się nie spodziewałem, o ile nie jest to wielopiętrowa prowokacja ?;)) Pozdrawiam

  Polubienie

 3. abiekt Says:

  Jak to ostatnio powiedział pewien bloger – niektórzy dzięki takim programom dowiadują się, że mamy ręce i nogi. Tyle w tym dobrego 🙂

  Polubienie

 4. Zazazel Says:

  Ważne, że nie będziecie mogli oddawać krwi. Może dzięki temu społeczeństwo będzie choć trochę zdrowsze.

  Polubienie

 5. gejowski Says:

  2Zazazel: na szczęście katolskie społeczeństwo samo się wzajemnie wymorduje nieleczoną londyńską kiłą przywlekaną przez Polki, HIVem z Kenii sprowadzonym przez polskich ćwoków wsadzających fiuty w każdą dziurę co przed nimi nie ucieka i pasożytami układu trawiennego po rozkoszach sypiania po dwunastu w dwóch pokojach. W tych sprawach społeczeństwo naszej pomocy do niczego nie potrzebuje.

  Polubienie

 6. Woland Says:

  Mam nadzieję, że Mr Ge nie zamieści więcej ani jednego komentarza Z. Dzięki temu blog będzie wolny od debili.

  Polubienie

 7. gejowski Says:

  2Woland: A szanownemu panu ta wiadomość również może się przyda:
  http://wiadomosci.onet.pl/2682,1745852,skandal_z_prostytutka_ciosem_w_rynek_agencji,wydarzenie_lokalne.html

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s